سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تشکل غدیر
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
  تشکل سیاسی اسلامی غدیر[9]
 

تشکل سیاسی اسلامی غدیر تشکلی دانشجویی است که در سال 1379 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان تاسیس گردیده است.

    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 27
بازدید دیروز : 137
کل بازدید : 160614
کل یادداشتها ها : 605

نوشته شده در تاریخ 88/3/12 ساعت 4:32 ع توسط تشکل سیاسی اسلامی غدیر


آفتاب: کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: «آن‌چه در اختیار دولت اسلامی است، همه‌وهمه متعلق به ملت و از آن ملت است و آن دولتی موفق است که با همه‌ وجود از منافع ملت و حیثیت ملت در عرصه‌های گوناگون دفاع کند».

محمود احمدی‌نژاد روز دوشنبه در جمع مردم پاکدشت و در بخشی از صحبت‌های خود اظهار کرد: «ما در مقطعی متاسفانه شاهد بودیم که برخی از تصمیم‌گیران به جای ترجیح منافع ملت و حقوق ملت بر سایر مسایل، منافع جریانات دیگری را بر منافع ملت ترجیح دادند».

وی در ادامه با ذکر مثالی در این ارتباط و این‌که " این افراد برای حفظ خودشان و گروه‌شان از بیت‌المال هزینه کرده بودند" ادامه داد: «متاسفانه در آن مقطع به جای آن‌که آن مدیر از سوی مدیران بالاتر مورد مجازات قرار بگیرد، از او حمایت کردند و سعی کردند که او را به عنوان قهرمان ملی معرفی کنند».

وی با بیان این‌که " وظیفه‌ دولت اسلامی این است که با مدیری که خدای نکرده حقوق ملت و منافع ملت را زیر پا گذاشته است، بلافاصله برخورد کنند" خاطرنشان کرد: «به محض این‌که مدیری متوجه شد مدیر پایین‌ترش از گوشه و کنار از قدرتش برای منافع خود و منافع جریانش استفاده کرده، باید بلافاصله با این مدیر برخورد و او را عزل و به ملت معرفی کند تا کسی جرات دست‌اندازی به بیت‌المال را نداشته باشد و سوءاستفاده نکند».

رییس دولت نهم با بیان این‌که " ما در مقطعی شاهد بودیم که برخی انقلاب و مردم را فدای دوستان و آشنایان و هم‌حزبی‌ها و منافع آن‌ها کردند" گفت: «این در حالی است که باید این مساله برعکس باشد و اگر یک مسوولی بفهمد که مدیر پایین‌تر از او و زیر مجموعه‌
ما در مقطعی متاسفانه شاهد بودیم که برخی از تصمیم‌گیران به جای ترجیح منافع ملت و حقوق ملت بر سایر مسایل، منافع جریانات دیگری را بر منافع ملت ترجیح دادند.
او خدای نکرده سوءاستفاده کرده و یا خدای نکرده از مردم کناره‌گیری کرده است و وظایف خود را انجام نمی‌دهد و بداخلاقی می‌کند، آن مدیر بالاتر شرعا و قانونا اجازه و حق ندارد که به آن مدیر متخلف اجازه‌ کار بدهد و باید با آن مدیر متخلف برخورد کند. این وظیفه دولت اسلامی است».


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ