سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تشکل غدیر
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
  تشکل سیاسی اسلامی غدیر[9]
 

تشکل سیاسی اسلامی غدیر تشکلی دانشجویی است که در سال 1379 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان تاسیس گردیده است.

    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 13
بازدید دیروز : 142
کل بازدید : 166703
کل یادداشتها ها : 605

نوشته شده در تاریخ 88/3/2 ساعت 12:54 ع توسط تشکل سیاسی اسلامی غدیر


خانواده‌های شهیدان همت، باکری و زین‌الدین با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از «میر حسین موسوی» اعلام کردند.

به گزارش گروه سیاسی آفتاب، متن این بیانیه به شرح زیر است: 

بسم رب الشهدا و الصدیقین 
امروز روز مجاهدت و ایثار است. مجاهدت و ایثاری از جنس آنانی که ذات وجودیشان بیانگر مجاهدت و ایثار در راه خدا بود. امروز روز یادآوری آنانی است که به تبعیت از نص صریح قرآن و سنت رسول(ص) و ائمه‌ی اطهار (ع) به عنوان مجاهد فی سبیل‌الله شناخته می‌شدند.
 
امروز روز عرصه‌ پایداری یاران امام راحل در به رخ کشیدن مجدد انقلاب ارزشهاست، ارزشهایی همچون ساده زیستی بی‌ریا، آن‌گونه که امام و شهدا بودند، ‌سادگی در عین کمال، ارزشی همچون ذوب شدن در خدمتگزاری بی‌مزد و منت آن‌گونه که امام و شهدا بودند، خدمتگزاری صادقانه، همانند آنچه اماممان فرمود اگر به من خدمتگزار بگویید بهتر است از رهبر.
 
ارزش‌هایی همچون استقامت به معنای واقعی آنگونه که امام و شهدا بودند، "فاستقم کما امرت" و هزاران ارزش دیگر که همگی از ذخایر ناب انقلاب است که عرصه‌های ظهورش را به طور ناب در امام و شهدا می‌توانیم دنبال کنیم و همان ارزش‌هایی که انفجار نور بود و صدور انقلاب را به سوی دلها سوق می‌داد.
 
امروز روز تجدید میثاق و انتقال همان ارزش‌هاست، به دو دولیل: «اول آن که زندگی و حیات مجدد ارزش‌ها در آنان که به فراموشی سپرده شده‌اند به مصداق آن جمله‌ امام راحل که فرمود نگذارید پیشکسوتان شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره به فراموشی سپرده شوند است و دوم انتقال زینب گونه‌ امانت شهدا به نسل جدید "نسل سوم انقلاب"». 

همان ارزش‌هایی که عطش جوانان آنان را به آن سو گرایش داده است حال بهترین حامل انتقال این ارزش‌ها به این نسل کیست؟
آن که صادق‌تر است، آن که دوران تلاشش حاصلی با برکت داشت، آن که به ملت دورغ نمی‌گفت، آن که امام راحل مداوما پشتیبانش بود و می‌گفت: «من آقای مهندس موسوی را شخصی متدین و متعهد و در وضع بسیار پیچیده کشور، دولت ایشان را موفق می‌دانم». 

آری مهندس میر حسین موسوی همانی که باور اندیشه‌های امام و شهدا است و دوران جنگ را با تمام مشقت‌هایش با حلال‌ترین درآمدها و رفتارها اداره می‌کرد و برای همین بود که محب امام، شهدا و ملت بود.
 
پس یک بار دیگر بیاییم برای احیای ارزش‌ها، ثبات راه امام، روشنی بخشی نام و یاد و راه واقعی شهیدان به ناب‌ترین ذخیره‌ انقلاب که عصاره‌ای از همه‌ فضایل، ارزش‌ها و مبانی انقلاب مترقی جمهوری اسلامی نه یک کلمه بیش و نه یک کلمه کم یعنی «میر حسین موسوی» است رای دهیم. 

1- ژیلا بدیهیان (همسر سردار شهید حاج محمد ابراهیم همت) و مهدی همت (فرزند آن عزیز)
2- فاطمه چهل امیرانی (همسر سردار شهید حمید باکری) و احسان و ‌آسیه باکری(فرزند آن عزیز)
3- صفیه مدرسی (همسر سردار شهید مهدی باکری)
4- لیلا زین الدین (فرزند سردار شهید مهدی زین الدین)
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ