سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تشکل غدیر
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
  تشکل سیاسی اسلامی غدیر[9]
 

تشکل سیاسی اسلامی غدیر تشکلی دانشجویی است که در سال 1379 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان تاسیس گردیده است.

    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 42
بازدید دیروز : 137
کل بازدید : 160629
کل یادداشتها ها : 605

نوشته شده در تاریخ 88/6/27 ساعت 11:56 ص توسط تشکل سیاسی اسلامی غدیر


متن پیام رئیس جمهور به این شرح است: ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله أمواتاَ بل أحیاء عند ربهم یرزقون

دست جنایتکار دشمنان اسلام و زخم خوردگان از وحدت پر برکت ایران اسلامی بار دیگر از آستین منافقین کوردل بیرون آمد و جنایات دیگری در سرزمین لاله های خونین ایران، کردستان عزیز رقم زد.

بدینوسیله شهادت نماینده محترم مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری«ماموستا حاج شیخ محمد شیخ الاسلام» که عمر با برکتش را در راه ترویج احکام دین مبین اسلام و در مسیر تعلیم اخلاق کریمه و احکام نورانی و اعتلای کلمه الله و استقرار نظام اسلامی سپری نمود و دشمن خون ریز و جنایت پیشه را از دستیابی به اهداف شوم خود ناکام گذاشت و نیز شهادت شهید عزیز «ماموستا ملا برهان عالی» را که مردم شریف،مومن و خداجوی سنندج سالها از برکت انفاس طیبه او با آیین و احکام دین مبین اسلام مأنوس می شدند ،به پیشگاه مقام معظم رهبری ،ملت شریف ایران به ویژه مردم مؤمن ،مسلمان و سرافراز استان کردستان تسلیت عرض می نمایم.

به یقین این تحرکات مذبوحانه نه تنها در عزم و اراده راسخ ملت متحد ایران برای پیشرفت و عدالت و نیل به احکام عالیه اسلام خللی وارد نخواهد کرد بلکه باروری و تنومندی درخت انقلاب اسلامی را شتاب خواهد بخشید.

دشمنان انقلاب بدانند و مردم شریف و غیور کردستان مطمئن باشند که دستان پر توان فرزندان این سرزمین در اسرع وقت عوامل این جنایات فجیع را شناسایی و معرفی خواهند نمود.

دولت جمهوری اسلامی ایران ضمن تسلیت و تبریک شهادت این دو شهید والا مقام به منظور ابراز همدردی با مردم شریف کردستان روزهای جمعه و شنبه را عزای عمومی اعلام می کند و معاون اول رئیس جمهور در رأس هیأتی مأموریت می یابند تا با حضور در جمع مردم کردستان مراتب هم دردی اینجانب و اعضای دولت را ابلاغ نماید.

از درگاه خداوند علو درجات و مقام قرب الهی را برای آن دو شهید عزیز خواستارم.
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ