سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تشکل غدیر
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
  تشکل سیاسی اسلامی غدیر[9]
 

تشکل سیاسی اسلامی غدیر تشکلی دانشجویی است که در سال 1379 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان تاسیس گردیده است.

    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 53
بازدید دیروز : 142
کل بازدید : 166743
کل یادداشتها ها : 605

نوشته شده در تاریخ 88/3/2 ساعت 1:47 ع توسط تشکل سیاسی اسلامی غدیر


یکی از اعضای دفتر مرجع فقید عالی‌قدر "آیت‌الله العظمی بهجت" از تکذیب اخبار منتشره توسط خبرگزاری فارس و سایت‌های حامی دولت درباره حمایت ایشان از آقای احمدی‌نژاد خبر داد.

قلم‌نیوز: آقای اکبری یکی از اعضای دفتر و نزدیکان آیت‌الله العظمی بهجت با اشاره به این که دفتر این مرجع بزرگ و فقید تقلید در حال آماده‌کردن تکذیبیه اخبار منتشره از سوی خبرگزاری فارس است به خبرنگار ما گفت: آیت‌الله بهجت رحمته‌الله‌علیه در طول زندگی باعزت‌شان از هیچ‌کس (مسئولان سیاسی) حمایت نکردند بلکه آنها را نصحیت و موعظه می‌کردند.

او با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر حمایت آیت‌الله بهجت از عملکرد احمدی‌نژاد توضیح داد: این مساله نه در قالب حمایت بود و نه مخالفت! ما خبر خبرگزاری فارس را مبنی بر سخنان آیت‌الله العظمی بهجت درباره دولت تکذیب کردیم. ایشان درباره مسئولین نظر خاصی نداشتند.

این در حالی است که امروز خبرگزاری فارس و سلسله سایت‌های دولتی به نقل از غلامحسین الهام اعلام کرده‌اند: آیت‌الله بهجت جلسه احمدی‌نژاد در سازمان ملل را اعتلای اسلام می‌دانست. همچنین ایشان در دیدار با رییس دولت نهم که مدت زیادی هم به طول انجامید برای احمدی‌نژاد دعا کردند که خداوند بر حسن حال شما بیفزاید. طبق اعلام این رسانه‌ها رییس‌جمهور حداقل سه بار با مرحوم آیت‌الله بهجت دیدار داشته است که آخرین این دیدار در سال 1386 بود!

این اخبار را رسانه‌های حامی احمدی‌نژاد در حالی چند روز بعد از رحلت حضرت آیت‌الله بهجت منتشر کرده‌اند که پیش‌تر بسیاری از بزرگان نظام و سران احزاب تاکید کرده بودند رسانه‌ها بایستی در تبلیغ یا حمایت‌شان نسبت به یک نامزد انتخاباتی، اخلاق را رعایت کنند.
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ