سفارش تبلیغ
صبا ویژن
تشکل غدیر
   مشخصات مدیر وبلاگ
 
  تشکل سیاسی اسلامی غدیر[9]
 

تشکل سیاسی اسلامی غدیر تشکلی دانشجویی است که در سال 1379 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان تاسیس گردیده است.

    آمارو اطلاعات

بازدید امروز : 44
بازدید دیروز : 137
کل بازدید : 160631
کل یادداشتها ها : 605

نوشته شده در تاریخ 88/9/29 ساعت 10:2 ص توسط تشکل سیاسی اسلامی غدیر


ایسکانیوز: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار مسوولان ستاد مرکزی احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر؛ با تاکید بر اهمیت این وظیفه در اسلام تاکید کرد: در صورت حاکم شدن روح بی‌تفاوتی در جامعه اسلامی، همه‌چیز تباه می‌شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی در این دیدار که به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر صورت پذیرفت با تسلیت فرا رسیدن ایام محرم؛ تاکید کرد: اصلاح امت اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر مهمترین دلایل امام حسین(ع) برای قیام بود و در تاریخ اسلام واقعه‌ای با این تاثیرگذاری نمی‌توان یافت و این از اهمیت جایگاه این فریضه در دین اسلام است.
رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اگر فرهنگ نظارت عامه در مردم زنده شود آن جامعه می‌تواند الگو و نمونه باشد، افزود: امر به معروف و نهی از منکر مطابق با فطرت پاک بشری است و با بیدار کردن وجدان بشریت و نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر می‌توان جامعه را به سمت خیر و صلاح هدایت کرد.
وی با تقسیم امر به معروف و نهی از منکر در دو شاخه دولتی و مردمی تاکید کرد: هرچه برجنبه‌های مردمی این فریضه تاکید شود فواید بیشتری به همراه خواهد داشت و باید تلاش شود در مردم فرهنگی ایجاد شود تا در مقابل بدی‌ها و رفتارهای ناپسند و خلاف بی‌تفاوت نباشند.
هاشمی رفسنجانی از مسوولان ستاد احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر خواست تا با کمک گرفتن از تحقیق نسبت به تدوین و تنظیم دائره‌المعارف امر به معروف و نهی از منکر در اسلام اقدام کنند.
در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین زرگر دبیر ستاد احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این ستاد؛ ذهنیت‌زدایی منفی از فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، اقدامات فرهنگی و تاکید بر قانونگرایی در اجرای این فریضه را از مهمترین اهداف این ستاد برای احیاء فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه عنوان کرد./طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ